
HORN B105.0012.01A
Varenr. HB105001201A
Face grooving
Internal boring
Internal grooving
Internal cooling
Pris indlæses …
Købsmuligheder indlæses …
Indlæser produkter
Toolholder H100 for grooving and parting off38 produkter
Toolholder B105 for grooving and boring11 produkter
Toolholder H1054 produkter
Toolholder B108 for grooving and boring4 produkter
Toolholder B111 for grooving and boring5 produkter
Toolholder H224 for grooving and side turning31 produkter
Toolholder H264 for grooving and boring29 produkter
Toolholder 361 for grooving (external)3 produkter
System 368/7606 produkter
Toolholder 369 for grooving and turning8 produkter
Toolholder BGT for grooving and boring2 produkter
Toolholder BKT for grooving and boring1 produkter142 produkter

Varenr. HB105001201A

Varenr. HB105001202

Varenr. HB1050020103

Varenr. HB1050020109

Varenr. HB105002201

Varenr. HB10500222201

Varenr. HB105002501

Varenr. HB108000801

Varenr. HB108001200

Varenr. HB108001202

Varenr. HB108001212

Varenr. HB111001200

Varenr. HB111001202

Varenr. HB111001202S

Varenr. HB1110012200

Varenr. HB1110012202

Varenr. HBGT001001050

Varenr. HBGT0010R2225

Varenr. HBKT105244501

Varenr. HBU1050750501